پیراهن اسطوره های ملی

پیراهن اسطوره های ملی

399,000 تومان

پیراهنی که مشاهده می‌‌کنید پیراهن «اسطوره های ملی» نام دارد.

  در طراحی پیراهن اسطوره های ملی این محصول از نام تمام بازیکنانی که تاکنون برای تیم ملی به میدان رفته اند استفاده شده و تصویر یوزی که نماد تیم ملی است را تشکیل داده اند.   در تولید پیراهن «اسطوره‌ های ملی» از پارچه فلامنت سوزنی و در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای ژلاتینی، برای اولین بار در ایران، به صورت مخصوص استفاده شده است. این مورد باعث می شود که با دوام و با تضمین ماندگاری رنگ در صورت شستشوی درست لباس ورزشی، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان تحویل محصول ۱۵ روز کاری خواهد بود. در طول این زمان ما در پشتیبانی‌های آفام همراه شما خواهیم بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام، از سمت شما است.
تمام شده

کیت افتخار

399,000 تومان

افتخار ایران و آسیا؛

پیراهنی که مشاهده می‌‌کنید محبوب ترین محصول آفام است!

کیت افتخار، این بار با بالاترین کیفیت و لوگوی ژلاتینی و استایل کلاسیک

  در تولید "کیت افتخار" از پارچه فلامنت سوزنی و در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای ژلاتینی، برای اولین بار در ایران، به صورت مخصوص استفاده شده است. لوگوهای ژلاتینی با دوام و با تضمین ماندگاری رنگ در صورت شستشوی درست لباس ورزشی، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان تحویل محصول ۲۰ روز کاری خواهد بود. در طول این زمان ما در پشتیبانی‌های آفام همراه شما خواهیم بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام، از سمت شما است.
کیت سلطنت پرسپولیس
تمام شده

کیت سلطنت پرسپولیس

339,000 تومان
برای پادشاه سال های اخیر لیگ ایران؛ معرفی می‌کنیم، «کیت سلطنت پرسپولیس»! برای طراحی این پیراهن، ما به یادبودی فکر کرده‌ایم. یادبودی از پانزده قهرمانی تیم پرسپولیس تهران در لیگ برتر ایران؛ افتخاری که هیچ تیمی تاکنون نزدیک به آن نشده و برای مدتی بدون شک دست نخورده باقی خواهد ماند. در تولید «کیت سلطنت پرسپولیس» از پارچه فلامنت دارای بافت هواکشی با کیفیت درجه یک، به دلیل لطافت، کشش مناسب و دوام بالای این پارچه، در طی مدت زمان بسیار طولانی، استفاده شده است. این پارچه با کمک به گردش هوا در لباس، باعث تهویه گرمای درون لباس به هنگام فعالیت های شدید می‌شود. همچنین جنس مورد استفاده در یقه، کشبافت درجه یک می‌باشد. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای چاپی استفاده شده که با دوام و با تضمین ماندگاری رنگ در صورت شستشوی درست لباس ورزشی، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان ارسال این محصول ده الی پانزده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام، از سمت شما است.
تخفیف!

پیراهن دوم شاهین بوشهر

249,000 تومان
توجه: پیراهن به صورت پیش فرض بدون اسم و شماره پشت لباس و چاپ اسپانسرجلوی لباس است.
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، پیراهن دوم رسمی تیم شاهین بوشهر است که توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است. در تولید این کیت از پارچه وارداتی کندویی به دلیل بافت هواکشی با کیفیت درجه یک، قابلیت دوام بالای این پارچه در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های تولید کشور ایتالیا، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده است تا خریداران از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین پانزده تا بیست روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تخفیف!
پیراهن اول شاهین بوشهر
تمام شده

پیراهن اول شاهین بوشهر

249,000 تومان
توجه: پیراهن به صورت پیش فرض بدون اسم و شماره پشت لباس و چاپ اسپانسرجلوی لباس است.
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، پیراهن اول رسمی تیم شاهین بوشهر است که توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است. در تولید این کیت از پارچه وارداتی کندویی به دلیل بافت هواکشی با کیفیت درجه یک، قابلیت دوام بالای این پارچه در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های تولید کشور ایتالیا، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده است تا خریداران از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین پانزده تا بیست روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.

کالکشن هویت - اقتصادی - محصول چهارم

399,000 تومان
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، چهارمین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است که در این نسخه با پارچه اقتصادی تولید شده. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد.
در این محصول از لوگوهای ژلاتینی، برای اولین بار در ایران، به صورت مخصوص استفاده شده که با دوام و با تضمین ماندگاری رنگ در صورت شستشوی درست لباس ورزشی، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان تحویل محصول بدون چاپ اسم و شماره تا ده روز کاری، و محصول دارای چاپ اسم و شماره تا پانزده روز کاری خواهد بود.
خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام، از سمت شما است.
تخفیف!
تمام شده

کانسپت کیت دراگون پورتو از آفام

299,000 تومان
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، اولین محصول موجود شده در آفام برای تیم پورتو به نام کانسپت کیت دراگون است. لباس بصورت پیش فرض بدون اسم و شماره و اسپانسر است و برای اضافه کردن آپشن های اسم، شماره و اسپانسر جلوی پیراهن باید در هنگام خرید آپشن را اضافه کنید. در تولید «کانسپت کیت دراگون پورتو» از پارچه فلامنت دارای بافت هواکشی با کیفیت درجه یک استفاده شده است. به دلیل لطافت، کشش مناسب و دوام بالای این پارچه، در طی مدت زمان بسیار طولانی، استفاده شده است. این پارچه با کمک به گردش هوا در لباس، باعث تهویه گرمای درون لباس به هنگام فعالیت های شدید می‌شود. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای ژلاتینی، برای اولین بار در ایران، به صورت مخصوص استفاده شده است. لوگوی ژلاتینی با دوام و با تضمین ماندگاری رنگ در صورت شستشوی درست لباس ورزشی، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان تحویل محصول بدون چاپ اسم و شماره تا ده روز کاری، و محصول دارای چاپ اسم و شماره تا پانزده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام، از سمت شما است.
تمام شده

پیراهن اتحاد

319,000 تومان
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، سومین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است. در تولید «پیراهن اتحاد» از پارچه فلامنت دارای بافت نقطه‌ای-هواکشی استفاده شده است. این پارچه درجه یک، به دلیل لطافت و کشش مناسب، دوام بالایی در طی مدت زمان بسیار طولانی دارد. این پارچه با کمک به گردش هوا در لباس، باعث تهویه گرمای درون لباس به هنگام فعالیت های شدید می‌شود این مورد برای کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده. در در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده‌ی مخصوص استفاده شده است. دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه می دارد. زمان تحویل این محصول بین هفت تا ده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

پیراهن تمدن

299,000 تومان

پیراهنی که مشاهده می‌کنید، دومین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است.

در تولید «پیراهن تمدن» از پارچه فلامنت دارای بافت نقطه‌ای-هواکشی استفاده شده است. این پارچه درجه یک، دلیل لطافت، کشش مناسب و دوام بالایی در طی مدت زمان بسیار طولانی دارد. در دو بغل این پیراهن، بافت پارچه تور که بر روی آن واژه‌ی "Cheetahs" درج شده است. این مورد برای کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده. در در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده‌ی مخصوص استفاده شده است. دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه می دارد. زمان تحویل این محصول بین هفت تا ده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

کیت هویت

299,000 تومان
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، اولین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است. طراحی این لباس هدف خاصی در پی دارد؛ ما برای نمایاندن قدرت هنر ایرانی در صنعت طراحی لباس، پیراهنی را با استفاده از الگوی باستانی-ایرانی «بته جقه» خلق کرده‌ایم که قدمت آن به دوران هخامنشی برمی‌گردد و به نماد فرهنگ و هنر ایران معروف است. در تولید «کیت هویت» از پارچه وارداتی کندویی به دلیل بافت هواکشی با کیفیت درجه یک استفاده شده است. قابلیت دوام بالای این پارچه در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید بسیار مفید است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های تولید کشور ایتالیا، ماندگاری دائمی دارد. لوگوهای این محصول به شکل چاپی سابلیمیشن انجام شده است. زمان تحویل این محصول بین پانزده تا بیست روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.

جوراب ورزشی ساق بلند - مدل 101

68,000 تومان
فروش جوراب ورزشی ساق بلند - کد 101 تهیه شده از بافت ترکیبی نخ و کش کشسانی بالا کفی حوله ای بسیار سبک دارای راحتی خاص بافت نرم بسیار مقاوم در برابر چروک شدن، رنگ دهی و انبساط و انقباض دارای بافت تنفسی قابل شسشو با ماشین لباسشویی با نهایت دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد
تمام شده

کیت قهرمانی

249,000 تومان
فروش پیراهن قهرمانی تاج بصورت پیش فرض بدون شماره و اسم و تگ طلایی (قابل سفارش) در تولید «پیراهن قهرمانی تاج» از پارچه فلامنت دارای بافت هواکشی با کیفیت درجه یک، به دلیل قابلیت دوام بالای این پارچه در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای پلیری برچسبی مخصوص استفاده شده که با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان تحویل این محصول بین هفت تا ده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

کیت چوکا آفام

189,000 تومان
فروش کیت چوکا از آفام بصورت پیش فرض بدون شورت و نام و شماره (قابل سفارش است) در تولید «کیت چوکا» از پارچه فلامنت کندویی با کیفیت درجه یک، به دلیل قابلیت ماندگاری لباس در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های وارداتی درجه یک، ماندگاری دائمی و مقاومت زیادی دارد و بهترین کیفیت چاپ را دارا است. در این محصول از لوگوی گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده است تا خریداران بابت آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین ۷ تا ۱۰ روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

کیت عقاب آفام

189,000 تومان
فروش کانسپت عقاب از آفام بصورت پیش فرض بدون شورت و نام و شماره (قابل سفارش است) در تولید «کیت عقاب» از پارچه فلامنت کندویی با کیفیت درجه یک، به دلیل قابلیت ماندگاری لباس در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های وارداتی درجه یک، ماندگاری دائمی و مقاومت زیادی دارد و بهترین کیفیت چاپ را دارا است. در این محصول از لوگوی گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده است تا خریداران بابت آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین ۷ تا ۱۰ روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.