پیراهن اتحاد

299,000 تومان
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، سومین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است. در تولید «پیراهن اتحاد» از پارچه فلامنت دارای بافت نقطه‌ای-هواکشی استفاده شده است. این پارچه درجه یک، به دلیل لطافت و کشش مناسب، دوام بالایی در طی مدت زمان بسیار طولانی دارد. این پارچه با کمک به گردش هوا در لباس، باعث تهویه گرمای درون لباس به هنگام فعالیت های شدید می‌شود این مورد برای کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده. در در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده‌ی مخصوص استفاده شده است. دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه می دارد. زمان تحویل این محصول بین هفت تا ده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.

پیراهن تمدن

299,000 تومان

پیراهنی که مشاهده می‌کنید، دومین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است.

در تولید «پیراهن تمدن» از پارچه فلامنت دارای بافت نقطه‌ای-هواکشی استفاده شده است. این پارچه درجه یک، دلیل لطافت، کشش مناسب و دوام بالایی در طی مدت زمان بسیار طولانی دارد. در دو بغل این پیراهن، بافت پارچه تور که بر روی آن واژه‌ی "Cheetahs" درج شده است. این مورد برای کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده. در در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده‌ی مخصوص استفاده شده است. دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه می دارد. زمان تحویل این محصول بین هفت تا ده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

کیت هویت

249,000 تومان
پیراهنی که مشاهده می‌کنید، اولین محصول از کالکشن هویت، توسط آفام طراحی، تولید و رونمایی شده است. طراحی این لباس هدف خاصی در پی دارد؛ ما برای نمایاندن قدرت هنر ایرانی در صنعت طراحی لباس، پیراهنی را با استفاده از الگوی باستانی-ایرانی «بته جقه» خلق کرده‌ایم که قدمت آن به دوران هخامنشی برمی‌گردد و به نماد فرهنگ و هنر ایران معروف است. در تولید «کیت هویت» از پارچه وارداتی کندویی به دلیل بافت هواکشی با کیفیت درجه یک استفاده شده است. قابلیت دوام بالای این پارچه در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید بسیار مفید است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های تولید کشور ایتالیا، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده تا خریداران از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین پانزده تا بیست روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.

جوراب ورزشی ساق بلند - مدل 101

68,000 تومان
فروش جوراب ورزشی ساق بلند - کد 101 تهیه شده از بافت ترکیبی نخ و کش کشسانی بالا کفی حوله ای بسیار سبک دارای راحتی خاص بافت نرم بسیار مقاوم در برابر چروک شدن، رنگ دهی و انبساط و انقباض دارای بافت تنفسی قابل شسشو با ماشین لباسشویی با نهایت دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد
تمام شده

کیت قهرمانی

249,000 تومان
فروش پیراهن قهرمانی تاج بصورت پیش فرض بدون شماره و اسم و تگ طلایی (قابل سفارش) در تولید «پیراهن قهرمانی تاج» از پارچه فلامنت دارای بافت هواکشی با کیفیت درجه یک، به دلیل قابلیت دوام بالای این پارچه در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های درجه یک، ماندگاری دائمی دارد. در این محصول از لوگوهای پلیری برچسبی مخصوص استفاده شده که با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ، خریداران را از نگرانی آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و روند شست و شوی درست البسه ورزشی فارغ نگاه دارد. زمان تحویل این محصول بین هفت تا ده روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

کیت چوکا آفام

189,000 تومان
فروش کیت چوکا از آفام بصورت پیش فرض بدون شورت و نام و شماره (قابل سفارش است) در تولید «کیت چوکا» از پارچه فلامنت کندویی با کیفیت درجه یک، به دلیل قابلیت ماندگاری لباس در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های وارداتی درجه یک، ماندگاری دائمی و مقاومت زیادی دارد و بهترین کیفیت چاپ را دارا است. در این محصول از لوگوی گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده است تا خریداران بابت آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین ۷ تا ۱۰ روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.
تمام شده

کیت عقاب آفام

189,000 تومان
فروش کانسپت عقاب از آفام بصورت پیش فرض بدون شورت و نام و شماره (قابل سفارش است) در تولید «کیت عقاب» از پارچه فلامنت کندویی با کیفیت درجه یک، به دلیل قابلیت ماندگاری لباس در طی مدت زمان بسیار طولانی، و کمک به گردش هوا در لباس و تهویه گرمای لباس به هنگام فعالیت های شدید استفاده شده است. در چاپ روی این محصول، از نوع چاپ سابلیمیشن بهره گرفته شده است که با استفاده از رنگ های وارداتی درجه یک، ماندگاری دائمی و مقاومت زیادی دارد و بهترین کیفیت چاپ را دارا است. در این محصول از لوگوی گلدوزی شده با دوام دائمی و با تضمین ماندگاری رنگ استفاده شده است تا خریداران بابت آسیب دیدن لوگوها در طی زمان و شست و شو آسوده باشند. زمان تحویل این محصول بین ۷ تا ۱۰ روز کاری خواهد بود. خرید شما از آفام به معنای پذیرش قوانین و مقررات خرید آفام از سمت شما است.