همکاری رسمی آفام و چوکا تالش در کیت فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱

تصویر لباس اول چوکای تالش

قلعه عقاب ها

گروه آفام کیت مفتخر است که اعلام کند در فصل جاری همکار رسمی تیم محبوب چوکا تالش برای طراحی البسه این تیم در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ایران خواهد بود.

این تیم محبوب، فصل گذشته پس از نزدیک به دو دهه توانست به لیگ دسته اول بازگردد، امّا علی رغم شایستگی نتوانست در این مسابقات ماندنی شود و در پایان فصل گذشته به دسته دوم سقوط کرد.

تیم چوکا تالش از ابتدا به تیم “عقاب ها” معروف بوده است که این لقب به ورزشگاه خانگی این تیم (ورزشگاه پوریای ولی) نیز منتقل شده و این استادیوم بخاطر لقب تیم چوکا، به قلعه ی عقاب ها شهرت یافته؛ استادیومی که پرسپولیس و استقلال نیز در دهه هفتاد در آن به میدان رفته‌اند و این زمین در سال های اوج گیری چوکا در فوتبال ایران، تیم های بزرگ محکوم به چشیدن طعم شکست در آن میکرد.

لقب تیم چوکا الهام بخش ما در طراحی البسه اول و دوم فصل جاری این تیم بوده است.

کیت رسمی چوکا تالش در فصل جدید

در لباس اول این تیم، تصویر عقابی نقش بسته است که نیمه ی آن به رنگ سبز برگرفته از سبز مورد استفاده این تیم در طی سالیان فعالیت این تیم، و دیگر نیمه آن سفید است.

این طرح با کمک خطوط مقطعی که در طراحی آن به کار رفته، تداعی کننده یکی از پرنده‌های قدرتمند حیات وحش جغرافیای ایران است.

هنگام استفاده از لباس اول تیم چوکا، از شورت و جوراب سفید استفاده می شود تا تکمیل کننده ی کیت خانگی این تیم باشند.

پیراهن دوم این تیم نیز با بهره گیری از همین طرح و به رنگ سبز کامل، به زودی معرفی خواهد شد؛ در طراحی این کیت نیز از شورت وجوراب سبز رنگ استفاده می شود تا اختلالی از نظر رنگی با لباس خانگی این تیم ایجاد نکند.

تیم فوتبال چوکا در هفته اول رقابت های لیگ دسته دوم با سرمربیگری علی نظرمحمدی موفق شد با نتیجه یک بر صفر شهرداری آستارا را از پیش رو بردارد.

برای مردم خونگرم تالش و تیم چوکا، آرزوی سربلندی و موفقیّت داریم.

همکاری رسمی آفام و چوکا تالش در کیت فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱

3 دیدگاه برای “همکاری رسمی آفام و چوکا تالش در کیت فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *