همکاری رسمی آفام و مس رفسنجان برای کیت اول ۱۴۰۰-۱۴۰۱

تصویر لباس اول مس رفسنجان

آفام کیت مفتخر به اعلام رسمی همکاری مجدد با باشگاه «صنعت مس رفسنجان»، این بار برای طراحی لباس اول این تیم برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران می‌باشد.

ما در طراحی این لباس، از نقشه‌ی شهری بهره بردیم که تیم مس نامش را یدک می‌کشد و ریشه در این خاک دارد.

پیراهن جدید تیم صنعت مس رفسنجان، در زمینه به رنگ نارنجی همراه با نقشه شهر رفسنجان در پس زمینه ارائه شده است. یقه و آستین ها مشکی با جزئیات نارنجی در حاشیه آنها است و شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس اول جدید مس در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را کامل می کند.

رفسنجان شهری در مرکز ایران و شمال غرب استان کرمان است که در فاصله ۱۱۵ کیلومتری کلانشهر کرمان و بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، حدود ۱۶۱ هزار نفر جمعیت داشته است. شهر رفسنجان به واسطه موقعیت مکانی خود که در مسیر ترانزیتی چابهار_تهران قرار دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مردم رفسنجان به فارسی کرمانی سخن می‌گویند. رفسنجان بزرگترین صادرکننده پسته جهان است و به همین سبب بزرگ‌ترین جنگل مصنوعی جهان در این شهر قرار گرفته است. همچنین معدن مس سرچشمه، بزرگترین معدن مس روباز خاورمیانه در این شهر قرار گرفته است. 

تیم مس رفسنجان در برابر پرسپولیس تهران پیراهن طراحی شده توسط آفام را به تن کرد.

رفسنجانی ها در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران و در دیدار قبلی خود که در روز جمعه، ۲۸ آبان ماه، برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه خانگی تیم صنعت مس رفسنجان برگزار شد، از این لباس رونمایی کردند و با آن پا به میدان گذاشتند. این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید.

آفام و مس رفسنجان، پیش از این در یک پروژه مشترک برای طراحی لباس سوم تیم مس همکاری داشت و از این لباس رونمایی کرد.

برای تیم مس در ادامه مسیر لیگ برتر آرزوی موفقیّت داریم.

همکاری رسمی آفام و مس رفسنجان برای کیت اول ۱۴۰۰-۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *