آشنایی بیشتر...

درباره آفام

مجموعه آفام از اردیبهشت سال ۱۳۹۹ شروع به فعالیت کرده است و در زمینه طراحی و تولید البسه ورزشی مشغول به کار است. با حمایت و حضور مردم، در همان سال اول توانستیم که در خدمت تیم‌هایی مثل استقلال تهران، فولاد خوزستان، ملوان بندرانزلی و… باشیم. با گذشت زمان، مجموعه آفام همیشه در تلاش بود که در مسیر پیشرفت باشد و همیشه از بهترین متریال و الگوها برای تولید استفاده کند. در مجموعه آفام فروش شخصی به هواداران نیز در جریان بوده است و فروشگاه آفام تا به امروز به بیش از سه هزار نفر خدمت‌رسانی کرده است. در سال فوتبالی اخیر، مجموعه آفام افتخار این را داشت که در بخش طراحی لباس در خدمت تیم‌هایی مثل مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان در لیگ برتر فوتبال ایران باشد. همچنین در لیگ بسکتبال کشور نیز افتخار همکاری با قهرمان این مسابقات یعنی تیم شهرداری گرگان را داشتیم. ملوان بندرانزلی در لیگ دسته اول فوتبال نیز از البسه طراحی شده آفام برای لباس دوم و سوم خود استفاده می‌کند. در این مسیر، دورنمای ما بالا بردن سطح طراحی و تولید البسه ورزش ایران است. امیدواریم که با همراهی تمامی شما بزرگواران به این مهم نیز برسیم.

1399 و 1401

استقلال تهران

باعث افتخار ماست که در سال 1399 وظیفه طراحی هر سه لباس باشگاه استقلال تهران و در سال 1401 وظیفه طراحی لباس این باشگاه را داشتیم. طراحی هایی که در سال 1399 بسیار مدنظر هواداران قرار گرفت و خوشبختانه با محبت بسیاری که به آفام داشتند، باعث پیش از پیش دیده شدن مجموعه آفام شد. هواداران محترم و پرشور باشگاه استقلال تهران میزان رضایت خودشان از طراحی های سال 1399 این تیم را بالا اعلام می کردند و در رسانه ها نیز به این البسه پرداخته شد. 

لباس چوکا تالش

سال 1400

در سال 1400، طراحی لباس اول و دوم و سوم چوکا تالش یکی از خاطرات خوب ما در آفام بوده است. لباسی که به شدت مورد استقبال هموطنان قرار گرفت و با بازخورد بسیار قابل قبول در رسانه های بزرگ و کوچک ایران مواجه شد.

1399 و 1400 و 1401

ملوان بندر انزلی

همکاری با باشگاه ملوان بندر انزلی در زمینه طراحی لباس، باعث افتخار ما بوده. باشگاهی مردمی و بسیار حرفه ای که با یک مجموعه رسانه ای قوی و تیم بسیار حرفه ای و هنرمند در بخش رسانه خود، اهمیت زیادی برای مقوله طراحی قائل هستند. ما در سال 1399 در لباس دوم، سال 1400 در لباس دوم و سوم، و سال 1401 در البسه اول و دوم و سوم این تیم افتخار این را داشتیم که در خدمت ملوان بندر انزلی و مردم فهیم این شهر باشیم.

1400

مس رفسنجان

در سال 1400، یکی دیگر از تیم هایی که در زمینه طراحی لباس همراهشان بودیم مس رفسنجان بوده است. لباس اول این تیم که شامل نقشه رفسنجان است و لباس دوم و سوم این تیم که با الهام از درخت پسته طراحی شده، کاری از آفام، با افتخار برای مس رفسنجان بود.

1400 و 1401

ذوب آهن اصفهان

همکاری دیگر ما در زمینه طراحی البسه با باشگاه مردمی و خوب ذوب آهن اصفهان بوده. آفام در دو سال افتخار این را داشته که البسه اول و دوم باشگاه ذوب آهن را طراحی کند.